Kriolipoliza

Prezentujemy numer 1 w Polsce do walki z niedoskonałościami skóry i ciała!

Freeze Shock 3D to najnowsze urządzenie do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela!!!!

Efekty zabiegów 2 razy szybsze w stosunku do tradycyjnej kriolipolizy.

Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które prowadzą zdrowy tryb życia, a jednocześnie doświadczają upartego tłuszczu w obszarach poddawanych leczeniu, takich jak boki, brzuch, wewnętrzne i zewnętrzne uda, plecy, pod brodą. Dopóki nie nastąpi znaczny przyrost masy ciała, klienci utrzymają swoje wyniki.

Czym jest sama kriolipoliza?

To nowoczesny i bezbolesny zabieg wykorzystujący zimno w walce ze zbędną tkanką tłuszczową. Komórki tłuszczowe są zamrażane i doprowadzane do rozpadu. Lipidy z komórek tłuszczowych są transportowane przez układ limfatyczny. Proces działa jedynie na tkankach tłuszczowych, nie ingerując w stan skóry, mięśni czy nerwów. Zabieg jest nieinwazyjny i działa bezpośrednio w miejscu poddanym kriolipolizie.

Freeze Shock 3D to urządzenie stanowiące połączenie kriolipolizy czyli zamrażania tkanki tłuszczowej, elektroporacji oraz fali uderzeniowej (akustycznej).

Efekty zabiegów na ciało:

  • skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej
  • modelowanie sylwetki
  • wyszczuplanie
  • redukcja cellulitu
  • ujędrnienie skóry

Jak działa Freeze Shock 3D?

Urządzenie z 4 padami do kriolipolizy i elektromagnetyczną głowicą do fali uderzeniowej/akustycznej. W nowym urządzeniu 3D są 4 głowice do kriolipolizy, które wyglądają jak duże gładkie pady, które przykłada się do różnych miejsc na ciele a następnie nakłada się pas mocujący, który powoduje ich ścisłe przyleganie do skóry. Pady te łączą w sobie 2 technologie: kriolipolizę oraz elektroporację. System elektroporacji zapewnia biostymulację skóry poprzez impulsy elektryczne tworząc drgania mięśni podnosi krążenie krwi i poprawia jakość skóry w czasie działania procedury kriolipolizy.

Procedura zabiegu wygląda następująco: najpierw wykonuje się zabieg kriolipolizy z elektroporacją poprzez zamocowanie od 1 do 4 padów na skórze i ustawienie parametrów, zabieg ten trwa ok. 30-40 minut.

Po zdjęciu padów dodatkowo wykonuje się zabieg falą uderzeniową/akustyczną, która powoduje dwa razy szybszą redukcję tkanki tłuszczowej w porównaniu do tradycyjnych zabiegów kriolipolizy.

Rekomendujemy w serii 6 zabiegów