Derma Pen

Mikronakłuwanie to zabieg dedykowany osobom, których skóra wykazuje brak elastyczności, widoczne rozstępy i blizny, a także pogłębiające się zmarszczki. zabieg polegającym na celowym tworzeniu mikrouszkodzeń skóry, które pobudzają naturalne procesy jej regeneracji, stymulując w ten sposób odnowę cery.

Mikronakłuwanie to zabieg z zaawansowanej kosmetologii polegający na intensywnej stymulacji fibroblastów produkujących kolagen i elastynę. Zabieg w kontrolowany sposób tworzy mikrouszkodzenia skóry, które wzbudzają naturalne mechanizmy obronne skóry, produkując czynniki wzrostu co przyczynia się do odnowy biologicznej skóry nie tylko powierzchownie ale i na głębszych par_ach. Dochodzi do poprawy struktury, napięcia, zagęszczenie, wygładzenia zmarszczek, rozjaśnienia skóry.

Bezpośrednio po zabiegu skóra wymaga krótkiej rekonwalescencji, ponieważ dochodzi do wymuszonego stanu zapalnego, skóra podrażniona, zaczerwieniona, lekko tkliwa i opuchnięta, wszystkie te objawy mijają 1-3 dni po zabiegu w zależności od indywidualnego stanu regeneracji.

Idealny dla problemu: skóra dojrzała, przebarwienia, powierzchowne blizny po trądziku, poprawa napięcia i jędrności, skóra odwodniona

Rekomendujemy serie zabiegów 3-4 powtarzanych co 3-4 tyg.