Laser Shape

Laser Shape modeluje, zagęszcza skórę, napina i działa antycellulitowo oraz wyszczuplająco, co widać w obwodach ciała.

Ten nieinwazyjny zabieg jest przeznaczony dla osób, które prowadzą zdrowy tryb życia, a jednocześnie doświadczają upartego tłuszczu w obszarach takich jak boki, brzuch, wewnętrzne i zewnętrzne uda, plecy. Dopóki nie nastąpi znaczący przyrost wagi Klienci utrzymają wyniki po działaniu lasera.

Laser Shape pozwala uzyskać bardzo dobre efekty w modelowaniu sylwetki. Poprawia kształt ciała po porodzie i umożliwia odzyskanie dawnych rozmiarów paniom w każdym wieku. Jest niezwykle skuteczny, jeśli chodzi o redukcję rozstępów, czy cellulitu. Dzięki temu, że rozbija tkankę tłuszczową, pomaga w utracie obwodów, kiedy dieta i ćwiczenia nie przynoszą w tym zakresie zadowalających rezultatów.

Efekty zabiegów Laser Shape na ciało:

  • lifting i napinanie luźnej skóry
  • redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
  • modelowanie ciała

Dodatkowo

  • aktywacja procesu lipolizy
  • przyspieszenie metabolizmu
  • poprawa cyrkulacji krwi i limfy
  • eliminacja toksyn
  • aktywacja kolagenu i elastyny
  • detoksykacja

Jak działa Laser Shape?

Prezentujemy urządzenie, którego działanie bezpośrednio przekłada się na zwiększenie elastyczności i odmładzanie skóry ciała poprzez jego ujędrnianie, wyszczuplanie i modelowanie sylwetki oraz redukcję cellulitu. Laser Shape działa niezwykle skutecznie, ponieważ wykorzystuje cztery najnowocześniejsze technologie. Urządzenie mobilizuje wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej, walki z cellulitem oraz modelowania struktury ciała dając spektakularne efekty.

Działanie lasera na wewnętrzne tkanki naszej skóry wzmaga produkcję tlenu, co przyśpiesza dostarczanie składników odżywczych oraz spalanie tkanek tłuszczowych. Na skutek tego wzmaga się elastyczność skóry, poprawia metabolizm jej szaty zewnętrznej oraz produkcja enzymów, które są niezbędne do ujędrnienia.

Urządzenie emituje energię fal radiowych o mocy 150 watów, która oddziałuje na głębokie warstwy skóry i owocuje podniesieniem temperatury tkanki tłuszczowej. Natomiast działanie światła podczerwonego wpływa na produkcję kolagenu oraz wzmaga krążenie krwi. Zastosowanie dodatkowo pompy ssącej oraz wałka mechanicznego wzmaga tę procedurę, przynosząc jeszcze lepsze efekty. Po zabiegu skóra będzie napięta oraz dojdzie do zwężenia naszych porów.

Rekomendujemy w serii 10 zabiegów.