Kriolipoliza

Prezentujemy numer 1 w Polsce do walki z niedoskonałościami skóry i ciała!

Freeze Shock 3D to najnowsze urządzenie do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela!!!! to more in depth detailsYou can actually obtain more detailed information and facts free pokie games to play.

Efekty zabiegów 2 razy szybsze w stosunku do tradycyjnej kriolipolizy.

Urządzenie jest przeznaczone dla osób, które prowadzą zdrowy tryb życia, a jednocześnie doświadczają upartego tłuszczu w obszarach poddawanych leczeniu, takich jak boki, brzuch, wewnętrzne i zewnętrzne uda, plecy, pod brodą. Dopóki nie nastąpi znaczny przyrost masy ciała, klienci utrzymają swoje wyniki.

Czym jest sama kriolipoliza?

To nowoczesny i bezbolesny zabieg wykorzystujący zimno w walce ze zbędną tkanką tłuszczową. Komórki tłuszczowe są zamrażane i doprowadzane do rozpadu. Lipidy z komórek tłuszczowych są transportowane przez układ limfatyczny. Proces działa jedynie na tkankach tłuszczowych, nie ingerując w stan skóry, mięśni czy nerwów. Zabieg jest nieinwazyjny i działa bezpośrednio w miejscu poddanym kriolipolizie.

Freeze Shock 3D to urządzenie stanowiące połączenie kriolipolizy czyli zamrażania tkanki tłuszczowej, elektroporacji oraz fali uderzeniowej (akustycznej).

Efekty zabiegów na ciało:

  • skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej
  • modelowanie sylwetki
  • wyszczuplanie
  • redukcja cellulitu
  • ujędrnienie skóry

Jak działa Freeze Shock 3D?

Urządzenie z 4 padami do kriolipolizy i elektromagnetyczną głowicą do fali uderzeniowej/akustycznej. W nowym urządzeniu 3D są 4 głowice do kriolipolizy, które wyglądają jak duże gładkie pady, które przykłada się do różnych miejsc na ciele a następnie nakłada się pas mocujący, który powoduje ich ścisłe przyleganie do skóry. Pady te łączą w sobie 2 technologie: kriolipolizę oraz elektroporację. System elektroporacji zapewnia biostymulację skóry poprzez impulsy elektryczne tworząc drgania mięśni podnosi krążenie krwi i poprawia jakość skóry w czasie działania procedury kriolipolizy.

Procedura zabiegu wygląda następująco: najpierw wykonuje się zabieg kriolipolizy z elektroporacją poprzez zamocowanie od 1 do 4 padów na skórze i ustawienie parametrów, zabieg ten trwa ok. 30-40 minut.

Po zdjęciu padów dodatkowo wykonuje się zabieg falą uderzeniową/akustyczną, która powoduje dwa razy szybszą redukcję tkanki tłuszczowej w porównaniu do tradycyjnych zabiegów kriolipolizy.

Rekomendujemy w serii 6 zabiegów